20 років ростили на власному подвір’ї: у Львові встановили ялинку, яку подарувало місцеве подружжя

Напередодні Дня святого Миколая у Львові встановили головну ялинку. Її місту подарувало місцеве подружжя, яке ростило дерево протягом 20 років.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Ялинку заввишки 14 метрів встановлюють на площі перед Львівським оперним театром. Вона росла на повір’ї мешканців мікрорайону Білогорща Йосипа і Галини Панас.

За їхніми словами, дерево стало для них завеликим, тому вирішили подарувати його місту.

“Цю ялинку мій чоловік привіз з Карпат десь 20 років тому. Вона з такого маленького саджанця виросла на 14 метрів. Раніше ми щороку прикрашали її до Різдва, але з часом це вже стало неможливо, адже вона так сильно виросла!” – розповідає Галина.

У міськраді наголошують, що зрізання, перевезення і встановлення ялинки для міста також є безоплатним. Кран і тягач надали підприємці, а встановленням займаються комунальники.

Ялинку прикрасять світловою ілюмінацією, яку закупили у 2018 році. На верхівку замість зірки повісять протитанкового “їжака”.

Засвітять головну ялинку Львова напередодні Дня святого Миколая, який цього року святкуватимуть 6 грудня.

“Ми з приємністю робимо такий подарунок і надіємось, що вона сподобається львів’янам, а вогники, які будуть на ній горіти, зігріватимуть думками, що добро обов’язково переможе”, – наголошує Галина.

Також Львівська міська рада зазначила, що:

1.Ялинку подарували місту БЕЗКОШТОВНО
2. Її зрізали б ітак, бо вже “виросла” і несла небезпеку
3.Не лише дерево, а й його зрізання, перевезення і встановлення є безкоштовним для міста. Кран і тягач підприємці нам дають безкоштовно, і робота людей, які задіяні до процесу, також окремо не фінансується, адже це працівники нашого ЛКП.
4. Головну ялинку Львова прикрасять світловою ілюмінацією, яку закупили ще у 2018 році.
5. Так, ми прийняли рішення, що діти заслуговують на скромне,тихе, але свято.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини