На Буковині в ”швидкій” помер іноземець, якого не змогли прийняти дві лікарні: у нього був коронавірус

У місті Сторожинець у Чернівецькій області помер громадянин Італії, якому було 72 роки. Смерть настала у кареті “швидкої”. Пізніше було встановлено, що він хворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Трагедія трапилася у середу, 13 жовтня, після того, як пацієнта не змогли прийняти два медичні заклади через відсутність місць, розповів Володимир Єленєв – директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передає буковинське видання molbuk.ua, – пише Оbozrevatel.

Як розповів Єленєв, спочатку його мали госпіталізувати у Сторожинецьку лікарню, однак керівництво установи заявило, що у реанімації немає вільних місць для пацієнтів, які не хворіють на коронавірус.

Вільних місць також не знайшлося і в обласній лікарні – всі реанімаційні місця у медустанові були зайняті пацієнтами. Італієць помер дорогою до третього медзакладу – лікарні швидкої медичної допомоги в Чернівцях.

Пізніше начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи Віктор Бачинський для УНІАН сказав, що було проведено розтин тіла, що встановив наявність у пацієнта коронавірусу.

“Причина смерті – коронавірус, пневмонія, легенева і серцева недостатність на тлі цукрового діабету”, – повідомив лікар.

Трагедія трапилася у місті Сторожинець