Священник УГКЦ звернувся до кандидата в нардепи та ексвласника “Буковелю” із вимогою припинити агітацію в церквах

Священник Української греко-католицької церкви Юстин Бойко закликав кандидата у народні депутати Олександра Шевченка припинити передвиборчу агітацію у церквах.

Про це повідомляє Espreso з посиланням на Громадянську мережу “Опора”.

Юстин Бойко у відкритому листі до кандидата у нардепи від партії “За майбутнє” зазначив, що поїздки храмами та виступи у них сприймаються духовенством як елемент передвиборчої кампанії. Священник звернувся до Шевченка з “проханням припинити використовувати Церкву як майданчик передвиборчої кампанії”.

“Про причину ваших паломництв храмами Івано-Франківщини не складно здогадатися. Вистачає зайти на інтернет-сторінку Центральної виборчої комісії, щоб переконатися у тому, що нещодавно вас зареєстровано кандидатом до Верховної Ради виборчого округу № 87, що на Прикарпатті від партії “За майбутнє”. Тому, ваші поїздки храмами як також ваші виступи у храмах сприймаються як духовенством так і вірними як прямий елемент передвиборчої компанії”, – заначив Юстин Бойко.

Про те, що церковна тематика є одним з ключових акцентів публічної активності Олександра Шевченка, свідчить його сторінка у facebook.

Від початку січня Шевченко відвідав храми міст Надвірна і Яремче, селищ Отинія та Битків, а також сіл Мирне, Гвізд, Пнів, Пасічна, Назавизів, Забережжя, Лісна Тарновиця, Іваниківка, Монастирчани, Волосів, Зелена, Бистриця та Саджавка.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини