ВООЗ припинила випробування препаратів від коронавірусу: все одно не допоможуть

2679

Деякі препарати від коронавірусУ виявилися недієвими

Всесвітня організація охорони здоров’я припинила випробування препаратів від коронавірусу, який зі стрімкою швидкістю поширюється зараз по світу. Про це повідомляється в заяві, опублікованій на сайті організації., – пише РБК

ВООЗ зупинила випробування гідроксіхлорохіну та лопінавіру/ритонавіру на госпіталізованих пацієнтах з коронавірусом. Рішення було прийнято за рекомендацією міжнародного керівного комітету так званого випробування солідарності, спрямованого на розробку препарату від коронавірусу.

В його рамках було проведено порівняння впливу на смертність від викликаного вірусом захворювання двох даних препаратів та стандартів надання медичної допомоги.

“Попередні результати випробувань показали, що гідроксихлорохін та лопінавір/ритонавір не викликають або практично не викликають зниження смертності серед госпіталізованих пацієнтів з COVID-19”, – йдеться в заяві ВООЗ.

До речі, при захворюванні варто більш уважно поставитися до свого здоров’я. Пийте більше рідини і не перевантажуйте організм фізично. Більше відпочивайте і не забувайте дезінфікувати поверхні, до яких торкаєтеся.

Дотримуйтеся здорового способу життя та намагайтеся не виходити на вулицю без потреби. Подбайте про правильне харчування та розпорядку дня. Правильний режим сну і рухова активність допоможуть швидше прийти в норму.