У драматичному матчі збірна України перемогла Шотландію і зробила важливий крок до виходу на ЧС-2022 (відео)

У півфінальному поєдинку плей-офф Чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України перемогла національну команду Шотландії з рахунком 3:1.

На 33-й хвилині збірна України повела в рахунку. Ярмоленко отримав чудовий пас від Малиновського технічно перекинув Крейга Гордона – 1:0.

На 49-й хвилині після навісу з флангу від Олександра Караваєва у штрафну Яремчук ударом головою робить рахунок 2:0!

Після пропущених двох голів ініціатива перейшла до тартанової збірній. На 79-й хвилині після удару Макрегора помилився Бущан, здавалося Тарас Степаненко вибив м’яча з лінії воріт, але показав відео круглий встиг її перетнути – 2:1.

Наприкінці матчу Артем Довбик двічі виходив віч-на-віч з голкіпером. У першій спробі, отримавши чудового пасу від Мудрика він забарився з ударом.

А вже у компенсований час Довбик забив переможний гол – 3:1!

У вирішальному матчі плей-офф до ЧС-2022 збірна України у Кардиффі 5 червня гратиме з командою Вельсу.