Армія РФ “використовує” в Україні неіснуючий комплекс лазерної зброї

Кремлівські функціонери розкидаються гучними заявами, щоб приховати свої “розкрадання” в оборонці.

Віце-прем’єр уряду РФ Юрій Борісов, що курує роботу ОПК заявив, що війська окупантів в Україні начебто використовують комплекс лазерної зброї “Задира-16”. І що це вундерваффе начебто має таку ж руйнівну силу, як звичайні крилаті ракети, – про це пише defence.

Маємо класичний випадок, коли кремлівський функціонер розкидається гучними словами, спрямованими на внутрішню аудиторію. Мета цього – приховати своє розкрадання бюджетних ресурсів на проектах в оборонно-промисловому комплексі.

Радянський комплекс лазерної зброї "Сжатие", виробництво якого РФ налагодити не змогла, ілюстративне фото з відкритих джерел

В перший і останній раз про роботи над системою “Задира-16” росіяни заявляли наприкінці 2017 року. За минулі 5 років не було жодного повідомлення про те, щоб окупанти створили бодай макет цієї системи. І в даному випадку Борісов у всіх сенсах “продає повітря”.

У відкритих джерелах можемо знайти згадку про комплекс лазерної зброї радянської розробки “Сжатие”, призначений для “осліплення” оптико-електронних приладів противника. Цю систему в серійне виробництво РФ запустити не змогла.

Рашистський комплекс лазерної зброї "Пересвет" в розгорнутому положенні, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Кремлівські пропагандисти нахвалюють інше лазерне “вундерваффе” – комплекс “Пересвет”.

Але росіяни самі у своїх джерелах вказують, що максимум можливостей цього комплексу – це протидіяти БПЛА, і що всього у них є максимум 5 одиниць комплексу “Пересвет”.

Рашистський комплекс лазерної зброї "Пересвет" в похідному положенні, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини