Мародерять офіційно: РФ буде красти зерно та іншу продукцію з окупованої України

У російському Красноярському краї вирішили поповнити власний фонд сільськогосподарської продукції за рахунок незаконних поставок з окупованих територій України.

Про це пише УП, посилаючись на пресслужбу законодавчих зборів Красноярського краю

“Депутати на засіданні майже одноголосно підтримали рішення щодо ввезення зерна з Херсонської області, яке частково взяли під контроль ЗС РФ.

Оскільки в краї функціонує лише одне підприємство з виробництва огірків, а нестача інших овочів та зернових культур внаслідок запровадження іноземних санкцій відчувається гостро не лише у Красноярському краї, а й на федеральному рівні повсюдно, експропріація надлишків минулорічного та нинішнього врожаю фермерів Херсонського регіону стане одним з інструментів надання допомоги малим формам господарювання, споживчим кооперативам”.

 Представник країни-окупанта голова російського комітету Владислав Зирянов заявив, що “такий досвід” зможуть “успішно” впровадити надалі “колеги” з інших регіонів Росії.

 “Незважаючи на те, що логістика передбачає морські та наземні перевезення великої протяжності, такий підхід буде “економічно обґрунтованим”, враховуючи відхід з російського ринку багатьох постачальників насіння, добрив, а також значні витрати на тепло та електрику для вирощування власних овочів та фруктів.

Після досягнення всіх цілей військової операції РФ в Україні, збільшити обсяги постачання для внутрішнього російського споживача можна буде також за рахунок переміщення продовольства з інших південних регіонів, взятих під контроль”.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини