Львівська школярка здобула срібло на Чемпіонаті України з художньої гімнастики

Загалом у Чемпіонаті взяли участь 263 учасниці від 9 до 15 років.

Львів’янка Катерина Півторак посіла друге місце на Чемпіонаті України у загальному заліку багатоборства. Про це повідомили у Львівській ОДА, – пише Твоє місто.

Чемпіонат тривав у Вінниці протягом п’яти днів і у ньому взяли участь 263 учасниці віком від 9 до 15 років з 15 областей України, зокрема й зі Львівщини.

Крім того, у змаганнях брали участь інші представниці Львівської області, які  змагались у багатоборстві, вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою увійшли в десятку кращих. Йдеться про Валерію Вєренцову й посіла четверте місце, а Вікторія Гринькевич стала п’ятою.

Нагадаємо, що 19-річна представниця Львівщини, курсантка Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Анжеліка Намєснік на чемпіонаті світу з гирьового спорту завоювала одразу 4 золотих та 2 срібних медалі.

Чемпіонат світу з гирьового спорту проходив у столиці Угорщини. За медалі у Будапешті позмагались 460 спортсменів із 32 країн.