З Львові суттєво посилили карантинні обмеження

Нові обмеження починають діяти з 18 жовтня.

З 18 жовтня у Львові посилюють карантинні обмеження: усі працівники сфери обслуговування мають бути або вакциновані, або робити ПЛР-тести на ковід. Окрім того, усі школярі йдуть на канікули до 1 листопада. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС на засіданні у середу. 13 жовтня. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає ZAXID NET.

У Львові заборонили проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу. Міські театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюватимуть лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Усі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати лише за умови вакцинації всіх працівників або з негативними ПЛР-тестами. Окрім того, в цих закладах може бути заповнено не більше 50% торгових площ.

Ресторани і кафе Львова працюватимуть до 23:00 і лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників. При цьому заповненість залів не має перевищувати 50%, а за одним столиком має бути не більше 4 людей. при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Спортивні зали можуть відвідувати лише вакциновані клієнти або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані.

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Нові обмеження у Львові вводять на два тижні, після чого міська комісії ТЕБ і НС має їх ще раз переглянути.