Wizz Air відкриває дев’ять нових напрямків зі Львова

Львів з’єднають прямими авіарейсами з Барселоною, Парижем, Брюсселем та іншими великими містами Європи.

Лоукост-авіакомпанія Wizz Air оголосила про відкриття у 2022 році дев’яти нових маршрутів зі Львова у європейські країни. Про це повідомляє Lowcos Avia з посиланням на інформацію з офіційної прес-конференції авіакомпанії, передає ZAXID NET.

У середу, 13 жовтня, представники авіакомпанії Wizz Air оголосили про відкриття наступного року понад 20 нових рейсів з України. Нові напрямки зі Львова, Києва, Одеси і Харкова уже доступні для резервації на сайті Wizz Air. Угорський лоукостер планує додатково літати з України у декілька міст Франції, Іспанії, Швейцарії, Португалії, Нідерландів, Греції та Чехії.

Зокрема зі Львова Wizz Air відкриває дев’ять нових напрямків:

Львів – Париж (Бове) – з 28 березня;
Львів – Ніцца – з 1 червня;
Львів – Брюссель (Шарлеруа) – з 1 червня;
Львів – Ейндховен – з 27 березня;
Львів – Барселона – з 28 березня;
Львів – Мадрид – з 27 березня;
Львів – Афіни – з 4 червня;
Львів – Салоніки – з 2 червня;
Львів – Венеція (Тревізо) – з 4 червня.

Купити квитки на нові напрямки можна вже на сайті та в додатку Wizz Air. Польоти стартують весною та влітку 2022 року. Вартість квитка в одну сторону стартує від 800 грн.

Також Wizz Air планує розмістити в Україні ще сім літаків, збільшивши їхню загальну кількість з 4 до 11. Два літаки отримають базу у Львові, додатково до одного існуючого. А ще п’ять нових літаків будуть базуватися в Києві, додатково до трьох уже наявних у столиці.

З Києва Wizz Air відкриває 12 нових напрямків:

Київ – Париж (Бове);
Київ – Ніцца;
Київ – Брюссель (Шарлеруа);
Київ – Базель;
Київ – Ейндговен;
Київ – Барселона;
Київ – Мадрид;
Київ – Аліканте;
Київ – Малага;
Київ – Пальма-де-Майорка;
Київ – Порту;
Київ – Ханья.

З Одеси і Харкова Wizz Air відкриває 5 нових напрямків:

Харків – Салоніки;
Харків – Пардубіце;
Одеса – Афіни;
Одеса – Пардубіце;
Одеса – Лондон.

Нагадаємо, під час саміту Україна – ЄС, що відбувається в Києві, наша країна та Євросоюз підписали угоду про спільний авіаційний простір, яка відкриває можливості для стрімкого розвитку пасажирського авіасполучення, в тому числі і на внутрішніх маршрутах.

Зараз авіакомпанія Wizz Air літає зі Львова в 23 міста Польщі, Італії, Угорщини, Словаччини, Португалії. Чехії. Німеччини, Великої Британії, Литви та Кіпру.