Львів’янин став четвертим на Олімпіаді у стрільбі з пневматичного пicтoлетa

На Олімпійських іграх в Токіо у фіналі зі стрільби з пневматичного пicтoлетa з 10 метрів серед чоловіків 23-річний львів’янин Павло Коростильов посів четверте місце.

Про це інформує відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, передає “Еспресо.Захід“.

“За крок від медалі на Олімпійських іграх в Токіо зупинився у фіналі змагання зі стрільби з пневматичного пicтoлетa з 10 метрів серед чоловіків львів’янин Павло Коростильов. Львів’янин практично постійно перебував у трійці кращих, але зірвав вирішальний постріл, вибивши лише 8.4 бали, і залишився за межею трійки призерів”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що хлопець ще матиме шанс здобути медаль на цих Іграх, адже 1-2 серпня він змагатиметься у стpiльбі з швидкострільного пicтoлетa з 25 метрів.

Загалом у змаганнях взяло участь 36 спортсменів, які виконували 6 серій по 10 пострілів. У фінал вийшли 8 спортсменів, які показали кращий результат.