В УАФ знайшли спосіб залишити “Героям слава!” на формі збірної України на Євро-2020

Глава Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко повідомив, що слогани “Слава Україні!” та “Героям слава!” були затверджені як футбольні символи нашої країни.

Тепер їх можна використовувати на всіх офіційних заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та матчах національної збірної, – пише Оbozrevatel.

Про це чиновник написав на своїй сторінці в Facebook. Такий же статус отримала і карта України з тризубом по центру.

“Тільки що Виконком УАФ одностайно – 45 членів “за” – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Тепер, разом із малим гербом УАФ у вигляді тризуба з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з тризубом в центрі. Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників у рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних. Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!” – заявив Павелко.

Павелко розповів про нові футбольні символи України