Як виглядали Тимошенко, Зеленський, Порошенко і Кличко на початку 90-х (фото)

Деякі політики, частина яких і зараз продовжує свою діяльність, були досить відомі ще в дев’яностих.

За ці роки змінилися не тільки їхні політичні погляди, але й зовнішність. Редакція вирішила згадати, який вигляд мали українські депутати та інші державні діячі 30 років тому, – пише OBOZREVATEL .

  • Брати Клички

Детальну біографію братів Кличків можна знайти в перших посиланнях Google. Вони обидва колишні чемпіони у важкій вазі, легенди рингу, які знайшли себе після закінчення спортивної кар’єри. Цікаво, що Віталій шість разів ставав чемпіоном світу з кікбоксингу, але до початку 90-х перейшов у бокс і встиг навіть стати бронзовим призером Спартакіади народів СРСР – просто перед розвалом країни у вересні 1991-го. Зараз Володимир – бізнесмен і меценат, а Віталій – мер Києва.

Брати Клички змагаються в армреслінгу, 90-і

  • Володимир Зеленський

У 1995 році майбутній президент України тільки закінчив школу. В останніх класах Володимир мріяв про кар’єру дипломата й навіть готувався вступати до МДІМВ (Росія), але вступив на навчання за спеціальністю “Правознавство” в Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету. Крім того, в 11 класі Зеленський організував команду випускників і зіграв у КВК з учителями, після чого його запросили до КВК “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит”. Разом із Зеленським до цієї команди приєдналися й майбутні учасники “Кварталу-95” Денис Манжосов та Олександр Пікалов.

Володимир Зеленський (другий ліворуч) на останньому дзвонику в школі. Другий праворуч – Денис Манжосов, майбутній колега по команді КВК.

  • Юлія Тимошенко

Тимошенко в 90-х роках не носила косу, зате віддавала перевагу костюмам від Louis Vuitton і Dior. Юлія Володимирівна почала свій бізнес у кінці 80-х років із організації пункту відеопрокату, і вже тоді мала особливу любов до імпортного одягу. У 90-х матеріальне становище сім’ї Тимошенко значно зросло завдяки створенню корпорації “Єдині енергетичні системи України”, і Юлія Тимошенко почала вдягатися у світові бренди. У той час вона носила каштанове волосся і зачіску подовжене каре.

Знаменитої світлої коси Тимошенко в ті часи ще не було

  • Ірина Геращенко

Голова фракції “Європейська солідарність” на початку 90-х вела активне студентське життя. Геращенко вчилася на факультеті журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка, після чого влаштувалася на роботу редакторкою програм для дітей та юнацтва ТПО “Молодість”.

Геращенко на початку 90-х вела активне студентське життя

  • Олег Ляшко

Як і Ірина Геращенко, молодий Олег Ляшко вирішив пов’язати свою долю з журналістикою. Попри те, що пройти на денне відділення факультету журналістики КНУ йому не вистачило балів, він почав писав статті до Борзнянської районної газети “Комуністична праця”. У 1990 році Олега Ляшка порекомендував чернігівський кореспондент Українського радіо Анатолій Туркені на стажування в “Радіо Свобода”. Так, у 90-х майбутній політик працював кореспондентом і редактором різних видань.

Молодий журналіст Олег Ляшко засвітився на телебаченні на каналі 1+1 в середині 90-х.

  • Петро Порошенко

П’ятий президент України Петро Порошенко до 90-х років не тільки пройшов службу в Казахстані, а й устиг одружитися. 1985 року в них із Мариною народився син Олексій. Бізнесом Порошенко почав займатися з 1986 року, організувавши спочатку компанію з розробки та налаштування комп’ютерних програм і торгуючи на біржі. Вже за років два їздив власною “Волгою”.

Петро Порошенко на початок 90-х обзавівся сім'єю та відкрив свій бізнес

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини