“Тисну руку, обнімаю» – Деркач опублікував плівки, на який людина з голосом Порошенка вітає Путіна

4993

Телефонна розмова, за інформацією нардепа Деркача, відбулася за два місяці після боїв під Дебальцевим.

Народний депутат Андрій Деркач 9 липня оприлюднив нові “плівки розмов” п’ятого президента України Петра Порошенка. Цього разу, переконує нардеп, діалог відбувався з російським президентом Володимиром Путіним, – пише ТСН.

За словами Деркача, телефонна розмова була 30 квітня 2015 року, за два місяці після боїв за Дебальцеве. На записах, голоси схожі на Порошенка та Путіна обмінюються жартами та ведуть невимушену розмову.

Зокрема обговорюється питання миротворців на Донбасі та теми Мінської зустрічі. Зокрема “економічні перспективи”. Також голос схожий на Порошенка говорить, що перед зустрічами в ТКГ сторони збиралися і планували порядок денний.

“Якщо це цілеспрямовано, якщо буде Ваша ласка, може приїде це Ваш представник ТКГ до Києва. Вони б у Хайді зустрілись там в місії ОБСЄ…”, – говорить голос, який “приписують”. Порошенку.

Після цього, нібито Порошенко вітає Путіна з Днем солідарності трудящих та жартує.

– З прийдешнім, я не знаю там, раніше називалося Днем солідарності трудящих. Тому, я не знаю в Росії змінили цю назву чи ні.

– Та х..н його знає.

– (Сміється). ми з вами люди, що трудяться, може і до солідарності прийдемо.

– Офіційно в нас називається Свято весни і труду. Ось так.

– Ось як? Романтично.

Також обговорювали “внутрішні справи України”. Де нібито п’ятий президент зазначив, що “чим далі тим легше” і “довгих черг на посаду українського президента не спостерігається”.

“Добре, Володимир Володимирович, тисну руку. Дякую велике” –  каже голос схожий до Петра Порошенка.

“Обіймаю. До побачення”, – відповідають з іншого боку.

Деркач переконує, що ці записи до нього потрапили від “журналістів розслідувачів” і їх вже передали до правоохоронних органів.