Позаштатні радники Садового можуть отримати майже по 200 тис. грн

ЛКП “Центр розвитку туризму міста Львова” 29 травня підписало два договори на послуги експертів.

Невдах не люблять». Злет і падіння Андрія Садового | То є Львів.

Митці консультуватимуть та допомагатимуть місту в рамках програми “Львів-2020: Фокус на культуру”. Кожному з шести консультантів заплатять від 10 до 200 тисяч гривень з бюджету.

Як повідомив ресурс “Наші гроші. Львів“, відповідні договори опублікували на сайті закупівель Prozorro. Згідно з документацією, понад 48 тис. грн за послуги отримає генеральна директорка “Мистецького арсеналу” Олеся Островська-Люта. Вона має організувати та провести два вебінари консультаціями для громадських організацій та інституцій культури щодо посткарантинної діяльності кожен по 11,5 тис. грн. А також за участь “у розробці дорожньої карти виходу музеїв з карантину та створення музейного продукту і комунікацію в рамках програми” – ще 25,3 тис. грн.

Другий договір на 45 тис. грн підписали з позаштатним радником міського голови Львова, експертом у сфері медіа та комунікацій Остапом Проциком. За ці кошти він надаватиме послуги експерта з оцінювання експрес-проектів конкурсу. Крім цих договорів, у березні-квітні цього року “Центр розвитку туризму м. Львова” підписало ще чотири прямих договорів на понад 700 тис. грн. Одна з угод підписана також з Остапом Проциком на послуги SMM, консалтингу у сфері комунікацій вартістю 189 тис. грн.

Закупівлі

Ще 198 тис. грн отримає позаштатний радник міського голови Львова, художник Єжи Онух за консультаційні послуги з питань розвитку підприємництва. Договором передбачено експертну оцінку культурного потенціалу комунальних установ, підпорядкованих управлінню культури, за 30 тис. грн.

Інший позаштатний радник Садового, доктор мистецтвознавства Василь Косів отримає 149 тис. грн за експертні мистецтвознавчі послуги. Наприклад, послуги з експертної оцінки візуальної комунікації в рамках програми обійдуться в 34 тис. грн.

Послуги управління проектами на 191 тис. грн надаватиме Наталія Дзюбенко, завідувачка відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України. Зокрема, підготовка та модерація панельної дискусії щодо «актуалізації природної спадщини міста» коштуватиме 43 тис. грн.

За словами Андрія Москаленка, замовлені послуги є комплексними. Організація і проведення панельної дискусії включатиме також і супутні послуги, як наприклад, оренду. Програму “Львів-2020: Фокус на культуру” через карантин корегують, відтак деякі послуги вже не будуть потрібні. Наразі оплатили лише окремі послуги, а не всі зазначені в укладених договорах.

Щодо залучення консультантів, то як повідомив Андрій Москаленко, це було передбачено рішенням виконкому від 7 лютого, яким затвердили склад правління з реалізації конкурсу: Є. Онух, Н. Дзюбенко, В. Косів, О. Островська-Люта, О. Ощудляк, О. Процик та А. Москаленко. Минулого тижня у Львові оголосили переможців конкурсу “Фокус на культуру”. Переможцями стало 9 великих та 11 малих проєктів, загальна сума їх реалізації становитиме 15 млн грн.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини