Лорак розплакалась на сцені в Києві

3225

Співачка Ані Лорак виступила у Києві. Розплакалась на сцені і зірвала овації.

Кароліна відвідала столицю 29 листопада для зйомки в новорічному концерті телеканалу Інтер “Головна ялинка країни”, який покажуть 31 грудня. Він пройшов у Національній опері України, пише кп.

За вечір артистка змінила два образи. Вона вийшла на сцену в чорній сукні з паєтками і вирізом до стегна і вбранні в стилі 80-х – зеленої блузці з широкими плечима і шортах із завищеною талією. Ані Лорак виконала пісні “Я б літала” і “Ми порушуємо” з нового альбому “За мрією”, після чого зал аплодував їй стоячи протягом декількох хвилин.

“Спасибі, мої любі! Будьте щасливі, будьте коханими, нехай Новий рік виконає всі ваші найзаповітніші бажання. З Новим роком”, – сказала, витираючи сльози Кароліна.

Не менш гарячий прийом влаштували Світлані Лободі, Monatik, Таїсії Повалій та Софії Ротару. Останню глядачі теж слухали стоячи і проводжали під крики “Браво!”.

Подібна реакція на виступ Лорак була в листопаді 2017 року. Тоді співачка стала спеціальної гостей на концерті “FREEDOM BALLET 15 років” в Палаці “Україна”, присвяченому ювілею танцювального колективу. Її ім’я не було заявлено на афіші, а глядачі, які чекали побачити артистку на сцені обдарували її бурхливими оваціями.

Ані Лорак не давала сольних концертів в Україні понад п’ять років. Останні її виступу з шоу-програмою пройшли 26 і 27 листопада 2014 року в Палаці “Україна”. Тоді їх намагалися зірвати активісти, які закидали будівлю камінням. Щоб не піддавати шанувальників небезпеки, артистка вирішила тимчасово гастролювати по Україні, однак, нерідко виступає на приватних корпоративах і знімається в новорічних програмах телеканалу “Інтер”.