До Львова приїде Предстоятель ПЦУ Блаженніший Епіфаній

Про це повідомили сьогодні на сайті Львівської єпархії ПЦУ. Предстоятель Православної Церкви України приїде до Львова з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу відновлення Української Православної Автокефальної Церкви.

Про це пише Велич Львова.

Відтак 17 серпня буде відслужено Всенічне Богослужіння у Петро-Павлівській церкві м. Львова. Очолить відправу Блаженніший Епіфаній. Також урочиста св. Літургія 18 серпня буде відслужена у Свято-Володимирському храмі м. Львів-Винники, початок о 9.00. Богослужіння очолить Глава ПЦУ Блаженніший Епіфаній у спіслужінні єпископату Православної Церкви України та запрошеного духовенства.

Окрім того, 17 серпня відбудеться урочиста академія за участі духовенства та мирян ПЦУ у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Додамо, що сьогодні у Консисторії Львівської єпархії ПЦУ пройшла розширена нарада по святкуванні 30 річчя початку автокефалії ПЦУ.

Нагадаємо, 19 серпня 1989 р. у Петро-Павлівській церкві м. Львова священниками о. Володимиром Яремою (Патріярхом Димитрієм) та о. Іваном Пашулею було проголошено ІІІ Відродження УАПЦ, що стало початком розбудови Незалежної України та майбутньої Помісної Церкви України