ТОП-5 пісень про Львів, почувши які ви почнете підспівувати (відео)

Наше місто здавана оспівували у піснях. Сьогодні, ми підготували для вас добірку 5-ти найпопулярніших пісень про наше місто.

Про це пише 032.ua

Увага! Не забудьте надіти навушники, якщо ви їдете в автобусі. Якщо ж ви вдома, то збільшіть гучність на своїх колонках.

Віктор Морозов – Тілько ві Львові”.

Знамениту пісню польського джазиста Генріха Варса “Тільку ві Львові” хто тільки не переспівував. Сьогодні найпопулярнішою вона є у виконанні Віктора Морозова та у виконанні тернопільського гурту Los Colorados. Тому ми подаємо одразу два кліпи на вибір:

Піккардійська терція – Пісня про Львів.

“Пісня про Львів” увійшла до альбому під назвою “Етюди” гурту і побачила світ порівняно недавно, у 2009 році. Уже наступного року в мережі з’явився кліп на цю пісню режисера Тараса Химича:

Скрябін – То Є Львів.

Хоч пісня Скрябіна про Львів побачила світ, порівняно недовно, у 2013 році, сьогодні її можна сміло назвати однією із найкращих пісень про наше місто. До речі, кліп на цю пісню теж дуже цікавий:

Плач Єремії – Мій Львів.

Ще одна пісня, яка користується популярністю у львів’ян – це пісня “Мій Львів” у виконанні українського концептуального рок-гурту “Плач Єремії”.

Тарас Гаврик – Львів. Я люблю ТБ.

Львівський співак Тарас Гаврик кілька років тому створив пісню “Львів. Я люблю ТБ”. У 2015 році він презентував кліп на цю пісню у якому знялося понад 50 львів’ян.

Comments

comments