У мережі показали фото курсантів та екіпажу, які розбилися на Ан-26 під Харковом

У мережі опублікували фото курсантів ХУПС імені Івана Кожедуба та членів екіпажу, які перебували на борту Ан-26, що розбився в Чугуєві під Харковом.

Першим групову світлину розмістив на особистій сторінці у Facebook радник міністра внутрішніх справ України Євген Терехов. “Світла пам’ять”, – коротко підписав він фото 11 курсантів та їхнього командира, передає Обозреватель.

Ан-26, який зазнав катастрофи.

Ан-26 ЧугуївЧлени екіпажу Ан-26.Курсанти не можуть повірити в трагедію з Ан-26.Молоді авіатори загинули 25 вересня в Чугуєві.Один із хлопців, які загинули в Чугуєві.Трагедія з курсантами трапилася під час заходу на посадку літака.Один з авіаторів, які загинули на борту Ан-26 у Чугуєві.Загиблі під Харковом юні льотчики.Ашраф – один із членів екіпажу Ан-26.У літаку Ан-26 під Харковом загинула майже ціла 133-тя група.Курсанти ХУПС викладають фото із загиблими Героями.Курсант Роман Лерман (посередині) поділився фото із загиблими друзями.

Крім того, на Telegram-каналі PavlovskyNews повідомили, що за допомогою сторінок у соцмережах змогли встановити особи деяких із тих, хто був на борту Ан-26 у момент катастрофи.

Віталій Вільховий.

Артем Дудла.Роман Корчовський.Ашраф Мсуя.Олексій Остапенко.Андрій Померанцев.Максим Хом'ячук.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини