Ада Роговцева вшанувала пам’ять українського воїна: останнє фото з Валерієм Гудзем

Українська актриса театру та кіно вшанувала пам’ять полковника Валерія Гудзя, який загинув 12 березня 2022 року. Українець поліг в бою за Луганщину.

12 лютого українському захиснику мало б виповнитися 52 роки. До свого допису актриса прикріпила й архівне фото з героєм України, передає 24 канал.

Ада Роговцева вшанувала пам’ять загиблого Валерія Гудзя

Сьогодні (12 лютого, – 24 канал) день народження Валерія Гудзя – перший без нього. Майже рік, як полковник Валерій Федорович Гудзь загинув на Луганщині, захищаючи нас. Справжній лицар. Командир від Бога. Дуже шляхетний і красивий чоловік. Вічна пам‘ять. Вічна вдячність. Вічний щем,
– поділилася Ада Роговцева.

Нагадаємо, нещодавно Ада Роговцева разом зі своєю донькою Катериною Степанковою зворушливо продекламували вірш Лесі Українки “Як дитиною бувало…” . Оскільки в Києві немає світла, це відбулося при свічках.

Цей вірш для декламування Ада Роговцева обрала невипадково. Леся Українка написала його у 1897 році, коли сильно переживала за своє здоров’я та через силу боролася з невиліковною хворобою. У цьому вірші йдеться про сильну духом людину, яка не зважаючи на труднощі, продовжує жити, як усі українці зараз.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ада Роговцева (@ada_rogovtseva)

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини