“В мордорському бомонді паніка” – хворий на коронавірус Лещенко встиг поспілкуватися з Пєсковим, Крутим, НІколаєвим, Лорак, Басковим та іншими рос зірками

9040

Журналістка Соня Кошкіна відстежила пересування xвopoго на кopoнaвіpyс Льва Лещенка і виявила, що він, ймовірно, встиг зapaзити багатьох представників російського бомонду. Це сталося на дні народженні сестри композитора Ігоря Крутого, куди, власне і приїхали російські зірки. Серед присутніх на святкуванні був і прес-секретар Путіна Пєсков, хоча згодом він відхрестився від спілкування із Лещенком. “Тримаємо кулаки”, – підсумувала журналістка.

“Сьогодні вранці стало відомо про те, що у легенди радянської естради Льва Лещенка коронавірус.
Напередодні вони з дружиною Іриною звернулися в одну з московських лікарень, де все і було встановлено.

12 березня Лещенко повернувся з гастролей в Канаді і США.
Транзитом через Марсель.
Де, власне, йому вперше стало погано.
Незважаючи на це, після прильоту в Москву, він відправився на дн сестри Ігоря Крутого Алли (в Вікіпедії зазначено, що дн в листопаді, але ніт).
Там же був Ігор Ніколаєв, який зараз теж з підозрою на «корону» в тій же клініці.

Ну і ще ціла толпень мордорскіх зірок: Ані Лорак, Басков, Леонтьєв, Лера Кудрявцева та інші.

Потім Лещенко пішов на зйомки до Малахова і там теж багато і тісно з усіма спілкувався.

Але найпрекрасніше не це.
А то, що на дн Алли Крутой були Дмитро Пєсков і його дружина Тетяна Навка.
Ось і Інстаграм-фоточка Тетяни і Алли.

А ось – на 1.58 хв. на відео сам Пєсков”

View this post on Instagram

Удивительно тёплый вчера был праздник!!! 🎉🎉🎉 Сказочно нереальная дружеская атмосфера веселья и счастья, говорит о том, что и сама именинница такая же! 💯 Аллочка @allakrutaya – ты живой лучик энергии, такой душевный, весёлый, красивый, лёгкий, что даже не верится, что мы праздновали этот твой крутой🤭😉 юбилей!!! Тот случай, когда время не властно над тобой, потому что с рождения ты – Крутая!!! 💪😁 Оставайся такой же энергичной и светлой Женщиной, рядом с которой хочется постоянно находиться! ✨ Игорю @igorkrutoy65 несказанно повезло, что у него есть замечательная младшая сестра!!! 💞 P. S. В торт, как мне кажется, сразу влюбились все! Это потрясающее произведение кулинарного искусства!!! 😍 #ТатьянаНавка #АллаКрутая #ИгорьКрутой #Юбилей #happybirthday 🎈

A post shared by Tatiana Navka (@tatiana_navka) on

Зрозуміло, після того, як все це потрапило в мережу (самі ж учасники і повикладати), а діагноз Лещенко підтвердився, в мордорському бомонді почалася паніка.
А Пєсков тут же заявив дослівно: «Так, я туди заїжджав, Лещенка не бачив. Мабуть, він вже пішов. Але власне вже тоді особливо ніхто і за руку не вітався, і так далі ».

Зрозуміло, він, як завжди, бреше.
На відео чітко видно, як він не просто вітається за руку, але міцно обіймається з якимось мужиком, приобнімає самого Крутого (з яким напевно контактував Лещенко і не раз. А також Ніколаєв).
Не кажучи вже, що Навка близько контачила з Аллою Крутою, яку – на правах іменинниці – обіймали і цілували всі присутні.

А вранці Пєсков пішов на роботу.
А начальник у нього – Ху..ло.

А далі, як казав класик, додумайте самі).
Тримаємо кулаки))).

П.с. Дада, я знаю, що не можна людям такого бажати. Але Ху..ло не людина..”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.