Батькам на замітку: як потішити дитину в День святого Миколая

874

19 грудня в Україні відзначатимуть День святого Миколая. За традицією, батьки підшукують подарунки для малечі, які ті на ранок знайдуть під подушками.

Gazeta.ua пропонує кілька ідей дарунків, які є найпопулярнішими в світі іграшок.

Автор: bigmir.net


Хорошим подарунком для малечі стане улюблена іграшка
Unboxing

У 2019 році популярності набирає феномен розпакування. Блогери започаткували, а виробники вдало інтегрували. Unboxing це трохи більше ніж розпакування, це частина набору, де унікальне пакування перевтілюється у контейнер для зберігання самої іграшки. Прикладом є вподобані дівчатками ляльки L.O.L.

Автор: kiddisvit.ua


Ляльки L.O.L мають унікальне пакування

Машинки, що трансформуються

Яскравим представником цієї категорії є машинки Screechers Wild. Вони можуть трансформуватися у фантастичну істоту та робити сальто на 360 градусів. Для цього необхідно влучити машинкою в магічний диск. У момент зіткнення іграшка перевертається у повітрі і змінюється.

Автор: kiddisvit.ua

Машинки Screechers Wild можуть трансформуватися

Іграшки, що додають сяйва

Усе популярнішими стають творчі набори із кольоровими стразами. Ними прикрашають волосся, одяг, аксесуари чи взуття. Також дівчата використовують кристали у мейкапі, роблячи кокетливу мушку на щічці.

Ідея цих творчих наборів належить мамі чотирьох дітей Angie Cella. Жінка надихнулася зачісками своєї 10-річної доньки і вигадала стрази-прикраси.
Автор: kiddisvit.ua

Кольоровими стразами прикрашають волосся та одяг
Аквагель

З аквагелем можна створити яскраві 3D фігурки-сквіши. Для цього потрібно лише гель та формочки. Дитина відчуває себе скульптором-чарівником, який створює, а потім “оживляє” мешканців акваріуму. Гелеві морські фігурки варто занурити у спеціальний розчин.
Автор: kiddisvit.ua

З аквагелем можна створити 3D фігурки

La-La-Lama

Кумедна Lama від Pets Alive виконує танці під власні мелодії. Виглядає лама-іграшка на стільки мило, що виникає бажання весь час її обіймати.
Автор: kiddisvit.ua

Lama від Pets Alive вміє співати та танцювати
Єдинороги та слайми

Єдинороги зараз є улюбленими іграшками дівчат. Хорошим варіантом буде Poopsie – це блискучій єдиноріг, слайм, та крутий Unboxing. Їх можна годувати магічною сумішшю та отримати слайм-сюрприз.
Автор: korablik.ru

Єдинороги зараз є улюбленими іграшками дівчат

Ліцензійні іграшки

У кожного малюка є улюблені мультики. Діти стежать за пригодами героїв, промовляють коронні фрази персонажів, а потім розігрують цілі сюжети з улюблених мультиків. Тут стануть в пригоді набори створені за мотивами мультсеріалу. Популярними є Свинка Пеппа, Леді Баг та Супер Кіт чи FROZEN.

Автор: kiddisvit.ua

Діти обожнюють іграшки за мотивами популярних мультфільмів

Обираючи іграшку, варто пам’ятати, що вона має бути якісною. Українська Асоціація Індустрії Іграшок створила спеціальні методичних рекомендацій щодо технічного регламенту безпечності іграшок. Тож батькам радять:

– звертати увагу на запах, він не має бути різким;

– перевіряти, щоб фарба не відлущуватися;

– слідкувати, щоб пакування було цілісним, без пошкоджень;

– перевіряти, аби іграшка витримувала натискання із силою, яку здатна спричинити дитина;

– не забувати – кожен виробник має дотримуватися технічного регламенту безпечності і мати відповідні документи.

Крім того, іграшка повинна мати маркування українською мовою з контактами виробника або уповноваженого представника в Україні, а також знак відповідності технічному регламенту.