Гончарук про скандал з “Кварталом”: Україна має багато ворогів

3938
Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук вважає неправильним, коли державний чиновник або політик коментує гумористичне шоу “Вечірній квартал”, у якому пожартували з підпалу будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це він сказав за підсумками засідання уряду, розповідає Gazeta.ua.

“У світі дуже багато сатиричних видань, команд, у яких різний стиль. Оцінювати гумор політикові чи державному чиновникові – дурний тон. У нас демократична держава. Кожен має право жартувати, як йому видається. Якби це була інша команда, а не “95 квартал”, то цей гумор пройшов би непоміченим”, – сказав Гончарук.

Він зазначив, що відео не бачив. І наголосив, що нема підстав вважати, що президент Володимир Зеленський радіє чи насміхається з горя інших.

“Я коментую не сам гумор, а паралель, яку йому приписують… У публічній площині зараз у України багато ворогів. І кожен будь-яку ситуацію намагається інтерпретувати таким чином, щоб подати президента в неправильному світлі… Ніхто не може радіти з того, що у людини горить будинок. І президент Зеленський точно з цього не сміявся… Прив’язувати цю ситуацію з гумором до позиції президента я б не став. Ця паралель дуже небезпечна”, – сказав Гончарук.

19 жовтня у випуску шоу “Вечірній квартал” студії “Квартал 95” комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої. Це зробили за допомогою пародії на пісню “Горіла сосна, палала”.
Гонтарева назвала номер “Кварталу 95” і хору імені Верьовки соромом для всієї країни.
А олігарху Ігорю Коломойському номер дуже сподобався.