11 ресторанів з терасами, з яких видно дахи старого Львова

4213

Львовом можна милуватись, просто гуляючи його вулицями. А можна піднятись трохи вище і побачити краєвиди, від яких захоплює подих.

Де можна поєднати два приємні заняття: помилуватись дахами і панорамами старого Львова та смачно поїсти.

Ексклюзив-кафе «Фотель»

Ексклюзив-кафе «Фотель»

Ексклюзив кафе «Фотель» – затишне кафе в самому центрі Львова. Затишне місце для всієї родини. Неймовірний панорамний вид з вікна в поєднанні зі смачними стравами української та європейської кухні. Тут вас чекає сучасне оформлення та декорування страв, ресторанна подача, вишукані десерти та широка алкогольна карта.

Локація: вул.Шпитальна, 1 (5-й поверх ТЦ «Магнус»).

Час роботи: щодня з 10:00 до 23:00.

Тераса ресторану «Валентіно»

Тераса ресторану «Валентіно»

Ресторан Валентино розташований в будинку-пам’ятці архітектури, в самому центрі міста, поряд з Площею Ринок. Старовинні цегельні стелі у поєднанні з розкішними венеціанськими люстрами, затишні дивани, м’які килими, старовинні фрески – все це створює атмосферу затишку, спокою і теплоти.

Гостей можуть запросити в маленький і затишний VIP-зал, а комусь може припасти до душі зал під скляним дахом, в якому відчуваєш себе як в райському саду, насолоджуючись великою кількістю світла і зелені, особливо якщо по даху тарабанить львівський дощ. Увечері Валентино зачаровує своїх гостей романтичним настроєм, тихою грою піаніста, теплим горінням свічок.

Не забули в Валентино і про найменших. Для них розроблене спеціальне меню: до їх послуг дитяча кімната. Поза сумнівом, приємним доповненням до вищеназваних переваг закладу стане паркування, що охороняється, і безкоштовний WI-FI.

Локація: вул. Князя Романа, 20 (ще одни вхід – із паралельної вулиці через ресторан «Велентіно», що на вул. Нижанківського, 20).

Час роботи: щодня з 7:00 до 23:00.

Тераса на даху готелю «Швейцарський»

Час роботи: 12:00 – 23:00, вул. Кн. Романа, 20. Ще одни вхід – з паралельної вулиці через ресторан «Велентино», вул. Нижанківського, 20. Тераса дворівнева.

Тераса на даху готелю «Швейцарський»

Тераса на даху пивної ресторації «Кумпель»

Час роботи: 11:00 – 24:00, просп. Чорновола, 2б.

Тераса на даху пивної ресторації «Кумпель»

Пивна ресторація на проспекті Чорновола – уже другий і, можливо, не останній ресторан під брендом «Кумпель». Як і перший заклад, на вулиці Винниченка, Пивна ресторація належить до тих ресторанів Львова, які на перше місце ставлять смак їжі та напоїв, класичний підхід до обслуговування та підтримку галицьких традицій.

Тут галицька кухня отримує додатковий простір для розвитку, адже частина страв відрізняється від тих, які є у «Кумпелі» на Винниченка.

Тераса пивної ресторації «Кумпель»

Так само і з пивом: якщо елі тут ті ж, які подають у першому «Кумпелі», то «Галицьке світле» і «Галицьке пшеничне» – сорти, розроблені на основі давніх рецептур пивоварів Львова саме для нового ресторану.

Локація: проспект Чорновола, 2б.

Час роботи: щодня з 11.00 до 24.00.

Бар «Панорама» на останньому поверсі готелю «Дністер»

Бар «Панорама» на останньому поверсі готелю «Дністер»

Ресторан «Дністер» – це прекрасний вибір як для романтичної вечері, так і для корпоративного фуршету чи вишуканого банкету. Ресторан може одночасно прийняти до 250 гостей та має два зали: Центральний та Львівський. Тут можна провести не тільки святковий банкет, а й семінар чи конференцію.

Ресторан «Дністер”
© VIRTUAL.ua

Бар Панорама, що знаходиться на 9 поверсі, запрошує гостей насолодитись не тільки запашною кавою, а й чарівним краєвидом Старого Міста, що відкривається з його вікон. До кави тут запропонують смачні тістечка власного приготування, від яких неможливо відмовитися.

Локація: вул. Матейка, 6.

Час роботи: будні дні 15:00-23:00, вихідні 12:00-01:00.

Тераса на даху ресторації-музею «Гасова лямпа»

Ця кнайпа є першою в Україні музеєм-ресторацією, адже тут зібрана велика колекція гасових лямп, які були винайдені у Львові у 1853 році, тому відвідувачі закладу можуть не лише смачно поїсти чи випити живого пива, а й більше дізнатись про історію цих ламп.

Тераса на даху ресторації-музею «Гасова лямпа»

З тераси на 3 поверсі, відкривається приємний краєвид на львівські дахи.

Локація: вул. Вірменська, 20.

Час роботи: щодня з 10:00 до 02