День Львова 2019 – де святкувати: повна програма заходів

596

Місто Лева – старовинне та прекрасне, з неймовірною історією та архітектурою цього року буде святкувати свій вже 763 день народження!

День міста у Львові

Коли День Львова? Традиційно львів’яни святкують день свого міста у першу суботу травня, у 2019 році вона припадає на 4 число.

День міста Львів 2019 – це безліч подій, концертів, освітніх та розважальних заходів, які ніяк не вміщаються в один день! Саме тому, як і кожного року, весь Львів святкуватиме протягом всіх вихідних!

День міста Львів не може минути без справжнього святкового параду – у найкращих його традиціях! Тут крокуватиме безліч відомих особистостей та учасників різноманітних освітніх, громадських та інших організацій, акторів та музикантів,  дитячих та дорослих колективів. І все це у супроводі великого талановитого оркестру! Ще тут можна буде помітити артистів на ходулях та лицарів. А може – когось ще, хто знає, чим здивує Львів цього року?

День Львова – це дійсно вагома для міста подія, саме тому програма на вихідних щоразу вкрай насичена. Відвідати усі події – навряд чи вдасться, проте обрати найцікавіші і весело провести День Львова 2019 – цілком можливо!

День Львова 2019 – програма

Ні для кого не секрет – львів’яни люблять і шанують традиції. Саме тому, щороку є безліч подій, котрі вже давно стали традиційними! Проте щоразу організатори додають щось нове і цікаве, щоб навіть тим, хто не пропустив святкувань ще жодного року, завжди було що побачити нового.

Важливо також згадати й те, що День міста Львова святкується далеко не лише у центральній частині міста – безліч подій відбувається і на Сихові, і на Левандівці – це такі райони Львова, а у аеропорту імені Данила Галицького зазвичай проводять флешмоб – запрошення на основні святкування.

У цей день буде особливо багато музики! Варто просто прогулятись центром і матимете можливість послухати безліч духовних оркестрів.

З цікавих подій на День міста Львова 2019 ми обрали для Вас кілька найцікавіших!

Святкова сцена на Ринку

Хоча різні сцени встановлюються і на проспекті Свободи і у парках міста, найбільшою та найбільш запальною традиційно стає святкова сцена на Площі Ринок.  На День Львова тут зазвичай виступають як дитячі та народні колективи, так і різноманітні відомі гурти, тому тут кожен зможе послухати музику до душі.

Фестиваль “Флюгери Львова”

«Флюгери Львова» – це саме той фестиваль, що кожного року відкриває фестивальний сезон. Тільки найбільш якісна музика від улюблених джазових виконавців. Те, що не можна проґавити!

Барбекю фест

Відсвяткуємо день міста в комбінації зі святом живота? Для любителів смачно поїсти щороку проводить BBQ Фест, де вправляються з м’ясом на вогні найкращі шеф-кухарі Львова. Тут слухають тільки правильну музику, п’ють крафтове пиво та насолоджуються життям! А ще тут буде безліч розіграшів, майстер-класів та презентацій. Must visit!

Міський пікнік

Традиційно Міський Пікнік проходить у Парку імені Івана Франка. Кожен бажаючий може приєднатись та чудово провести день з сім’єю – тут буде не лише безліч фудкортів з різноманітною вуличною їжею, а і програма та цікаві події.

Час та локації у програмі можуть змінюватись, проте для тих, хто точно збирається на День Львова 2019 – програма гарантовано буде цікавою та насиченою!

Фото з відкритих джерел

Джерело: То є Львів