“Даю Вам 24 години, щоб вибачитися перед людьми з синдромом Дауна” – Ірина Геращенко звернулася до Зеленського

Народний депутат Ірина Геращенко записала відеозвернення до кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Вона закликає його вибачитися перед людьми із синдромом Дауна та вирізати з серіалу “Слуга народу” і текстів своїх виступів образливі жарти.

Відповідне звернення Ірина Геращенко виклала на своїй сторінці:

Нардеп заявила, що пишається своєю роботою з впровадження в Україні інклюзивної освіти та права дітей з особливими потребами на працевлаштування і на самореалізацію.”Якось один радикальний політик дозволив собі принизити людей з синдромом Дауна, коли публічно кричав, що “в уряді – дауни”…

Був грандіозний скандал. Він змушений був публічно вибачитися. Це хороший урок для всіх українських політика. Й тим більше цей урок стосується кандидатів у президенти”, – заявила Геращенко.

Нардеп стверджує, що Зеленський в серіалі “Слуга народу” принижує значну частину українців, обзиваючи людей даунами”.

Є відкритий лист від батьків дітей сонця з вимогою публічно вибачитися. Я доєднуюся до цих вимог . Не може політик, який претендує на найвищу посаду в державі, принижувати в своїх кварталах і куплетах людей з особливими потребами, з фізичними вадами, людей іншої сексуальної орієнтації, запускати сексистські жарти , знущатися над іншакшими”, – сказала Геращенко.

“Чекаю, що у пана Зеленського вистачить мужності і такту – вирізати образливі слова з серіалу і реприз на своїх концертах і вибачитися перед усіма людьми з проблемами, з яких він знущався всі ці роки”, – резюмувала депутат.

#24годининавибачення #даю24годиниВ моєму кабінеті особливе місце займає лист подяки від асоціації людей з синдромом Дауна. Ми багато працювали з батьками сонячних дітей для впровадження інклюзивної освіти, права дітей з особливими потребами на працевлаштування, на самореалізацію. Європа- це в першу чергу повага до прав людини, повага до інших і інакших людей . Якось один радикальний політик дозволив собі принизити людей з синдромом Дауна, коли публічно кричав що « в уряді – дауни» ….. Був грандіозний скандал. Він змушений був публічно вибачитися. Це хороший урок для всіх українських політика. Й тим більше цей урок стосується кандидатів в президенти.В своєму серіалі « Слуга народу» кандидат В. Зеленський принижує велику частину українців, називає людей даунами в образливому і неприпустимому для політика тоні. Є відкритий лист від батьків дітей сонця з вимогою публічно вибачитися. Я доєднуюся до цих вимог . Не може політик, який претендує на найвищу посаду в державі, принижувати в своїх кварталах і куплетах людей з особливими потребами, з фізичними вадами, людей іншої сексуальної орієнтації, запускати сексистські жарти , знущатися над іншакшими. Я – проти розколу країни і суспільства , проти мови ненависті і неповаги до людей з особливими потребами. Я ЗА толерантне європейське суспільство . Визнати помилку і вибачитися- це не страшно. Це правильно. Я висловлюю свою солідарність всім батькам дітей з аутизмом, з синдромом Дауна, людям з особливими потребами, з вадами дикції, людям іншої сексуальної орієнтації, різним громадянам України, бо ми всі – рівні , хоч і різні. І чекаю, що в пана Зеленського вистачить мужності і такту – вирізати образливі слова з серіалу і реприз на своїх концертах і вибачитися перед всіма людьми з вадами, над якими він знущався всі ці роки…..

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Freitag, 5. April 2019

Джерело: Prefiks.win