Ще одним хедлайнером Leopolis Jazz Fest стане десятиразовий лауреат Греммі

Виконавець хіта «Don’t worry, be happy» перетворить концертний зал у парку культури імені Богдана Хмельницького на імпровізований хор.

Боббі Макферрін / Facebook

Про це пише Твоє Місто

Американський джазовий вокаліст, диригент, десятиразовий лауреат премії Греммі Боббі Макферрін виступить 28 червня на Leopolis Jazz Fest. Про це повідомили у прес-службі фестивалю.

Боббі Макферрін є одним із найвідоміших у світі вокальних імпровізаторів. Творчість Макферріна поєднує в собі джаз, поп-музику, фолк і world music. Він працював із Йо-Йо Ма, Чік Коріа, Хербі Хенкок, Джо Завінул, групами YellowJackets і Tower Of Power і багатьма іншими.

У Львові Макферрін представить програму Gimme5 (circlesongs). Концертний зал у парку культури імені Богдана Хмельницького перетвориться на імпровізований хор, де кожен із слухачів може стати повноправним учасником концерту.

Вперше цю ідею реалізували на альбомі «Circlesongs» 1997-го року, який записали з вокальною групою Voicestra. Група складалася з 12 артистів, серед яких були оперні співаки, госпел, джаз, поп та R&B вокалісти.

Нагадаємо, раніше організатори оголосили інши хедлайнерів фестивалю – це 22-разовий володар премії Ґреммі Чік Коріа та американський музикант, композитор, аранжувальник Кенн Баррон, гурт Snarky Puppy та канадська піаністка Даяна Кролл. Leopolis Jazz Fest 2019 відбудеться 26-30 червня (середа-неділя).

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини