Топ-9 романтичних місць Львова

Коли мова заходить про кохання у Львові, історія оживає на кожному кроці: будь то балкон, де польський король побачив чарівну дівчинусі закохався, чи лавка, де закохані цілуються, а може це Італійський дворик із романтичною історією… Тут кожен елемент міста розповідає свою неповторну легенду кохання, від фонтанів із грецькими божествами до Високого замку і Стрийського парку, які завжди приваблюють закоханих.

Пропонуємо добірку найромантичніших місць Львова:

1. Площа Ринок, 31, Балкон закоханих.

Балкон закоханих 

Легенда свідчить про те, що саме на цьому балконі польський король Владислав IV побачив чарівну дівчину, яка відразу полонила його серце.

2. Площа Ринок, Лавка для закоханих.

Лавка для закоханих 

Лавочка була відносно недавно створена 10-ма майстрами “Товариства Залізного Лева”. Разом із лавочкою народилася й нова легенда: якщо закохані візьмуться за руки й одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка майже не пустує – закохані шукають тут своє щастя.

3. Площа Ринок, 6, Італійський дворик.

Італійський дворик 

Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов’язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди і прислухавшись до тиші дворику, ви зможете почути шепіт закоханих.

4. Площа Ринок, фонтани з грецькими божествами.

Площа Ринок 

Якщо ви хочете, щоб ваші почуття ніколи не в’яли і били ключем, то вам слід підійти до чотирьох фонтанів, які розташовані на кутах Ратуші, і попросити про заступництво у грецьких богів Нептуна, Амфітрити, Адоніса та Діани. Вони обов’язково почують і виконають ваше прохання. Згідно з переказами, у давні часи у місті чомусь пропала вода. Жителі міста приходили до фонтанів і просили богів, щоб вони втамували їх спрагу. Боги послухали прохання жителів і вода стала знову бити з фонтанів. І з тих давніх пір народилася традиція довіряти свої потаємні мрії грецьким богам.

5. Високий Замок.

Високий замок 

Нікого не залишить байдужим вечір, проведений на оглядовому майданчику Високого Замку. Романтична панорама стародавнього міста вабить закоханих на найвищу точку міста буквально щодня. Тут, на огорожі оглядового майданчика, ви можете повісити замочок зі своїми іменами, щоб ваші почуття назавжди залишалися такими жі міцними.

6. Стрийський парк.

Стрийський парк 

Стрийський парк постійно приваблюває закоханих. І все це, мабуть, тому, що в самому його серці постійно живе любов. Символом її служать білі лебеді, які оселилися на озері у центрі парку. Погляньте на них уважно, і, можливо, ви знайдете схожість між собою.

7. Площа Соборна, костел Бернардинів.

Площа Соборна, костел Бернардинів

Тут ви зможете перевірити, чи насправді щасливі у коханні. Починаючи з XVII століття, під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний “Бернардин” поспішає на 5 хвилин. Але якщо ви, прийшовши на побачення, не зауважили цього – ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.

8. Вулиця Ференца Ліста.

Вулиця Ференца Ліста

Легенда говорить про те, що колись один львів’янин палко покохав красуню з туманного Лондона. Вона відповіла йому взаємністю, але все ж дуже сумувала за рідним містом. Тоді закоханий, аби покохати силу свого почуття, відтворив у Львові одну із вулиць Лондона.

9. Вулиця Сербська, кафе “Мазох”.


Мазох

Письменник, що оспівував плотську сторону кохання, залишив своє серце у Львові назавжди. “Жодних почуттів не залишається, первісні заступають усе: їси, бо голодний, любиш, бо жадаєш…” – пориньте у цю атмосферу і відчуйте справжню насолоду романтики з солодким присмаком пристрасті.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини