Топ-9 романтичних місць Львова

Топ-9 романтичних місць Львова
Топ-9 романтичних місць Львова

Затишні алеї парку — чудова ідея для прогулянок удвох, щирих розмов та будування планів на майбутнє, а найвідоміша альтанка — улюблене місце зустрічей.

1. Площа Ринок, 31, Балкон закоханих.

Балкон закоханих - Топ-9 романтичних місць Львова
Балкон закоханих – Топ-9 романтичних місць Львова

Легенда свідчить про те, що саме на цьому балконі польський король Владислав IV побачив чарівну дівчину, яка відразу полонила його серце.

2. Площа Ринок, Лавка для закоханих.

Лавка для закоханих 
Лавка для закоханих  – романтичні місця у Львові

Лавочка була відносно недавно створена 10-ма майстрами “Товариства Залізного Лева”. Разом із лавочкою народилася й нова легенда: якщо закохані візьмуться за руки й одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка майже не пустує – закохані шукають тут своє щастя.

3. Площа Ринок, 6, Італійський дворик.

Італійський дворик
Італійський дворик – найромантичніше місце у Львові. фото: jdworldtravels

Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов’язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди і прислухавшись до тиші дворику, ви зможете почути шепіт закоханих.

4. Площа Ринок, фонтани з грецькими божествами.

Площа Ринок - Топ-9 романтичних місць Львова
Площа Ринок – Топ-9 романтичних місць Львова

Якщо ви хочете, щоб ваші почуття ніколи не в’яли і били ключем, то вам слід підійти до чотирьох фонтанів, які розташовані на кутах Ратуші, і попросити про заступництво у грецьких богів Нептуна, Амфітрити, Адоніса та Діани. Вони обов’язково почують і виконають ваше прохання. Згідно з переказами, у давні часи у місті чомусь пропала вода. Жителі міста приходили до фонтанів і просили богів, щоб вони втамували їх спрагу. Боги послухали прохання жителів і вода стала знову бити з фонтанів. І з тих давніх пір народилася традиція довіряти свої потаємні мрії грецьким богам.

5. Високий Замок.

Високий замок
Високий замок – найромантичніші місця Львова

Нікого не залишить байдужим вечір, проведений на оглядовому майданчику Високого Замку. Романтична панорама стародавнього міста вабить закоханих на найвищу точку міста буквально щодня. Тут, на огорожі оглядового майданчика, ви можете повісити замочок зі своїми іменами, щоб ваші почуття назавжди залишалися такими жі міцними.

6. Стрийський парк.

Топ-9 романтичних місць Львова
Стрийський парк – Найромантичніші місця Львова

Стрийський парк постійно приваблює закоханих. І все це, мабуть, тому, що в самому його серці постійно живе любов. Символом її служать білі лебеді, які оселилися на озері у центрі парку. Погляньте на них уважно, і, можливо, ви знайдете схожість між собою.

7. Площа Соборна, костел Бернардинів.

Площа Соборна – романтичні місця Львова

Тут ви зможете перевірити, чи насправді щасливі у коханні. Починаючи з XVII століття, під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний “Бернардин” поспішає на 5 хвилин. Але якщо ви, прийшовши на побачення, не зауважили цього – ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.

8. Вулиця Ференца Ліста.

Легенда говорить про те, що колись один львів’янин палко покохав красуню з туманного Лондона. Вона відповіла йому взаємністю, але все ж дуже сумувала за рідним містом. Тоді закоханий, аби покохати силу свого почуття, відтворив у Львові одну із вулиць Лондона.

9. Вулиця Сербська, кафе “Мазох”.

Мазох і красуня

Письменник, що оспівував плотську сторону кохання, залишив своє серце у Львові назавжди. “Жодних почуттів не залишається, первісні заступають усе: їси, бо голодний, любиш, бо жадаєш…” – пориньте у цю атмосферу і відчуйте справжню насолоду романтики з солодким присмаком пристрасті.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини