Ілон Маск будуватиме тунель на Шувар

Нещодавно голова технологічних компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск опублікував серію твітів про те, що він збирається вирішити проблему з пробками поблизу ринку Шувар за допомогою окремого підземного тунелю, який з’єднуватиметься з вже діючою ділянкою Львівського метро.

Ілон Маск будуватиме тунель на Шувар
Фото з відкритих джерел

– Переговори про розширення діючої мережі йшли вже доволі давно, – розповідає замісник начальника станції Сихів Ігор Сало. – Та поки що, ми не розголошували інформацію про це, адже ще є багато питань, які слід обговорити та вирішити. Однак цими днями, Ілон Маск оголосив про своє бажання заснувати компанію, яка б займалася суто бурінням тунелів і цікаво, що одним з перших тунелів, які будуватиме нова компанія, буде саме наш.

Сам Ілон Маск у своєму твіттері написав:

«Пробки зводять мене з розуму. Я збираюся побудувати машину для буріння тунелів просто почати рити».
«Я справді збираюся зробити це»

Джерело: Львівський метрополітен

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!