Не чекай даремно: два львівські трамваї змінять маршрут

Через перекриття на ремонт ділянки вул. Шевченка у Львові в суботу, 16 грудня, зміняться маршрути трамваїв №6 та 7. За словами керівника служби диспетчеризації ЛКП “Львівелектротранс” Володимира Забавського, на вул. Шевченка, 4-6 мінятимуть трамвайні плити. Про це пише ZAXID.NET.

У зв’язку у з цим, плануться, що трамвай №6 (вул. Миколайчука – Залізничний вокзал) курсуватиме за зміненим маршрутом: Залізничний вокзал – Городоцька – Миколайчука – Старий Ринок – Підвальна – Вітовського – Залізничний вокзал.

Трамвай №7, який зазвичай їздить з вул. Шевченка на Погулянку, у суботу на вул. Шевченка не курсуватиме, а їздитиме за маршрутом: Погулянка – Руська – Дорошенка – Залізничний вокзал – Городоцька – Підвальна – Погулянка.

Крім того, зазначена ділянка вул. Шевченка буде закрита для руху автотранспорту.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!