Старосамбірська міська рада повідомила, що 16 червня до рідного села Біличі востаннє повертається Захисник України Задільський Сергій Дмитрович, 1980 року народження.
Сергій Задільський загинув 15 жовтня 2025 року поблизу населеного пункту Миколаївка Покровського району Донецької області, виконуючи свій військовий обов’язок та захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.
Прощання з Героєм відбудеться у місті Самборі о 12:00 годині. Після цього траурний кортеж вирушить до села Біличі через Старий Самбір.
Зустріч траурного кортежу на КП у Старому Самборі – о 12:45 годині.
Похорон Сергія Задільського відбудеться о 12-й годині, у середу, 17 червня у селі Біличі
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!





























