В Україні запустять проєкт повернення українців з-за кордону: з якою країною співпрацюватимуть

На початку 2025 року в Україні запланований початок пілотного проєкту щодо повернення українців з-за кордону. Їх хочуть повернути, зокрема, задля залучення в оборонну сферу.

Це анонсував радник президента України Олександр Камишін на 7-му Німецько-українському бізнес-форумі. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Укрінформ.

Що відомо про план повернення українців з-за кордону

Як розповів Камишін, вже з перших місяців наступного року почне працювати українсько-німецька програма під егідою новоствореного Міністерства єдності щодо повернення українців на Батьківщину, де їх можуть залучити до роботи на об’єктах оборонної промисловості.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, як пише Die Welt, сподівається, що всі українці, які перебувають у Німеччині, швидко повернуться. За його словами, Київ вже обговорив технічні деталі повернення людей із федеральним урядом країни.

Ми домовилися з німецькою стороною та нашим новим міністром національної єдності працювати разом і знаходити рішення того, як ми можемо повернути всіх українців якомога швидше, – заявив він.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини