“Дівчата, це підпал”: світові медіа у захваті від Олександра Терена, нового “Холостяка”

Новина про те, що ветеран війни стане новим “Холостяком” в Україні, розлетілась навіть світовими медіа. Журналісти у захваті від Олександра Терена – його називають бездоганним головним героєм для романтичного шоу.

Культові іноземні видання написали про героя 13 сезону шоу “Холостяк” – Олександра “Будька” Терена. Про нього уже вийшли статті в The Guardian та Variety, – пише 24 канал.

Герой війни з багатьма нагородами, як Олександр Терен, достатньо сильний, щоб воювати за свою країну, але достатньо чутливий, щоб танцювати балет, – це ідеальний Холостяк, якого тільки можна собі уявити. Дівчата, це підпал! – написали у британському виданні The Guardian.

У статті додали, що Україна з війною стала кардинально іншою країною. Це і повинен відобразити новий сезон “Холостяка”. Адже Олександр Терен став добровольцем, а через пів року його підвищили до командира взводу. Його досягнення після поранення назвали дивовижними.

“Мати таку натхненну людину, як Олександр у ролі холостяка цього сезону – це неймовірно захопливо. Ми не сумніваємося, що він буде надзвичайно популярним не тільки серед учасниць, а й серед глядачів”, – прокоментував новини Ендрю Зейн, старший віцепрезидент Warner Bros. International Television Production.

Журналісти пишуть і про те, що 13 сезон “Холостяка” може стати найбільш вдалим за історію шоу. Він може бути настільки вдалим, що всі наступні сезони не зможуть перестрибнути цей успіх.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини