Мобілізувався самостійно і без повістки, – глава МВС розповів, де його син

Ігор Клименко повідомив, що його єдиний син мобілізувався. Торік на запитання журналістів, де зараз його син, міністр МВС пояснив, що в хлопця слабкий зір, мінус 9, тож він волонтерить і працює інженером.

Глава Міністерства внутрішніх справ сказав: відчуває відповідальність перед суспільством. Тож із сином вони довго обговорювали необхідність служби, – пише 24 канал.

Де зараз син Ігоря Клименка

Мій син, коли йому виповнилось 27 у лютому, одразу мобілізувався. Самостійно, без повістки він пішов у ТЦК. Це було до схвалення закону (про мобілізацію – 24 Канал). Ми ще не знали, які будуть зміни в правилах медичного відбору,
– розповів міністр.

Син Клименка готувався до служби чотири місяці. За словами батька, було важко переходити з цивільного життя, але хлопець був у казармах разом з усіма. Наприкінці минулого року він не був готовий, але “знав, що має йти”.

Зараз хлопець служить близько трьох місяців. Люди, які мали досвід бойових дій, допомогли йому адаптуватися.

“Ми спочатку розмовляли про те, що відбувається в країні і що всім, коли потрібно буде, треба йти до війська. І він рішення прийняв самостійно. Я йому сказав, що це буде тільки твоє самостійне рішення”, – підсумував Ігор Клименко.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини