Нових Мінська та Будапешта не буде, – ОП про контакти з Росією щодо мирного плану

Андрій Єрмак заявив, що новий мирний план України не буде подібний до тих, що були укладені раніше. Мовиться про скандальні Мінські домовленості.

Окрім того, цей план також не нагадуватиме Будапештський меморандум, який також підписала Україна. Про це повідомляє кореспондентка 24 Каналу, яка присутня на Саміті миру у Швейцарії, – пише 24 канал.

Єрмак висловився про мирний план України
Голова Офісу Президента наголосив, що сила української сторони полягає в тому, що ми дуже принципові та “не змінюємо позицію від того, куди подме вітер”.

І ще раз хочу чітко сказати, що під час влади президента Зеленського, Мінських домовленостей в тому вигляді, в якому вони були, чи Будапешта, який не дав нам жодних гарантій тощо, – не буде, – сказав Єрмак.

Він наголосив, що це абсолютно чітка позиція нашої держави. Тому на Саміті миру буде розроблений спільний план всіх цивілізованих, відповідальних країн, які поважають нашу незалежність, територіальну цілісність, суверенітет, а також погоджений цими країнами.

“План може бути після цього переданий на другому саміті представнику Росії, де він може бути присутнім”, – сказав голова Офісу Президента.

Окрім того, журналісти спитали, як вдалося вмовити представників Саудівської Аравії приїхати на Саміт миру, адже раніше ті заявляли, що не будуть присутні на заході. Єрмак відповів, що цього вдалося досягнути спільними зусиллями команди Офісу Президента.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини