“Є чіткі правила”: Шольц висловився про удари західною зброєю по території Росії

На тлі посилення російських обстрілів на порядку денному Європи і США постало питання щодо дозволу бити західною зброєю по території країни-агресора. Олаф Шольц вкотре наголосив на своїй непримиренній позиції.

Тиждень тому президент Зеленський заявляв, що Київ веде переговори із союзниками, аби ті дали добро на удари своєю зброєю по території Росії. Втім, за словами глави держави, позитивних зрушень наразі в цьому питанні немає. Лише Велика Британія офіційно дозволила використовувати свою зброю по об’єктах на території країни-агресорки, – пише 24 канал.

Шольц пояснив свою політику щодо війни в Україні

Канцлер Німеччини вважає, що наразі немає причин для розширення зони дії західної зброї у війні в Україні. Про це чиновник сказав під час публічного заходу у Берліні в неділю, 26 травня.

Шольц нагадав, про “чіткі правила, які були узгоджені з Україною”. Саме на умовах, що Київ не буде бити західною зброєю по Росії, Німеччина поставляла йому озброєння.

Канцлер пояснив свою категоричну позицію. Він зазначив, що мета його політики щодо України – “не допустити переростання цього конфлікту у велику війну”.

Раніше член партії “Зелених” Антон Гофрайтер закликав німецький уряд дозволити Україні атакувати територію Росії західною зброєю. “Йдеться про захист українського населення”, – пояснив політик.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини