Угоду підписано: США нададуть Україні 138 мільйонів доларів для модернізації систем ППО

У четвер, 11 квітня, Сполучені Штати Америки підписали важливу угоду. Йдеться про надання Україні 138 мільйонів доларів для модернізації систем протиповітряної оборони.

Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк. За її словами, кошти допоможуть “підтримувати ефективність протиповітряної оборони України на тлі невпинних атак Росії на енергетичну мережу та український народ”, – пише 24 канал.

Сьогодні ми підписали угоду про надання Україні 138 мільйонів доларів на критично важливу модернізацію систем ППО, – написала Брінк на своїй сторінці в X.

Раніше у Державному департаменті США повідомляли, що виділені кошти дозволять Україні відремонтувати зенітно-ракетні комплекси HAWK. Ці системи посилять здатність України захищати населення та критично важливу інфраструктуру.

Hawk – напівстаціонарний зенітно-ракетний комплекс середньої дальності. Розробники задумували його як засіб захисту для сухопутних військ та тилових об’єктів. Здатен перехоплювати літаки, крилаті ракети й балістичні цілі.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини