Відточують навички на літаках, – у Повітряних силах розповіли про навчання пілотів на F-16

Декілька передових груп українських пілотів відточують свої навички на винищувачах F-16. Ще кілька груп в процесі навчання.

Речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону розповів, що 2 групи українських пілотів вже відточують свої навички, – пише 24 канал.

Євлаш розповів про навчання на F-16

Наразі 2 передові групи українських пілотів відточують свої навички на F-16 в Данії та США.

Зараз дві передові групи перебувають у Данії та США. Вони вже безпосередньо відточують навички на літаках F-16, – сказав Ілля Євлаш.

Тим часом ще одна група продовжує своє навчання. Вона перемістилася з Великої Британії до Франції, де вони освоюють легкомоторні літаки.

Ще одна група проходить навчання з наземної підготовки в Англії. Зокрема вивчають мову, це один з пріоритетних напрямків. Літаки іноземного виробництва та необхідне належне знання англійської мови, – додав Євлаш.

Речник ПС зазначив, що, окрім пілотів, триває підготовка технічного персоналу, щоб надалі ці фахівці вже навчали своїх колег в Україні.

Нагадаємо, наприкінці березня десять українських пілотів вже завершили базовий курс навчання польотів на винищувачах F-16.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини