Ґазда наших сердець: відомий український актор з “Довбуша” став найпривабливішим митцем України

Актор Олексій Гнатковський здобув перемогу в премії “Золотий ліфон”. Найкращого обирають через онлайн-голосування серед найпривабливіших культурних постатей України у цьому році.

Актора, який грає у фільмі “Довбуш”, визнали найсексуальнішим митцем України. Пригадайте у матеріалі, хто здобув перемогу у цій номінації минулого року та як прокоментували вибір нового секс-символа України, – пише 24 канал.

Олексій Гнатковський – новий секс-символ України

Організатори премії “Золотий ліфон” пояснили перемогу Гнатковського. Вони відзначили харизму і внутрішню силу Олексія, яка магнетичним способом впливає на його прихильників і усіх людей, які відвідують вистави з його участю.

Від нього віє силою, сталлю і хочеться слухати та дивитися в очі. Очі – окремий світ, безмежні до шаленства. Голос – оксамитовий, великий талант імпровізації, винахідливість, гострий розум. І почуття гумору – бо без цього секс-символом не станеш, – зазначили організатори.

https://www.facebook.com/zolotyylifon/posts/391306896991013?ref=embed_post

Вони також жартівливо додали, що роль Івана Довбуша вигадали тільки для того, “щоби ми дізналися, який фантастичний цей Олексій Гнатковський”.

Хто такий Олексій Гнатковський

38-річний актор і режисер Олексій Гнатковський народився в Івано-Франківську. У 2014 році йому надали звання заслуженого артиста України. Зараз він працює в Івано-Франківському академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини