На кордоні з Україною поляки шкодять вантажівки та розсипають зерно: момент потрапив на відео

На кордоні з Польщею загострюються події. Перед Дорогуськом польські протестувальники пошкодили декілька українських фур та висипали з них зерно.

Польські фермери на кордоні шкодять фури та висипають з них зерно. Інцидент трапився на трасі біля пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, – пише 24 канал.

Подробиці події

Водії вантажівок стверджують, учасники блокади підійшли з болгарками й порізали ними замки та відсіки.

Взяли болгарку на батарейці. І хотіли просто вирізати люка. Зірвали пломбу. І висипали пшеницю. З кожного самохода, як мінімум, висипалось десь напевно по тонни три точно, – розповіли очевидці.

На відео один з водіїв запитав у блокувальників, для чого вони це роблять. Вони відреагували агресивно. “Не записуй, к**ва”, – кілька разів сказав один з них, намагаючись затулити камеру рукою.

Поліція не вчинила жодних заходів

Водії пошкоджених машин одразу викликали поліцію. Хоча винуватців навіть було зафіксовано на відео, поліція жодних заходів не вживала.

Яка ситуація на пункті пропуску “Дорогуськ – Ягодин”

Наразі перед пунктом пропуску в черзі простоюють 650 фур. На виїзд у бік України поляки оформляють декілька машин на годину. Натомість на в’їзд до Польщі поляки фактично не пропускають вантажівки.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини