На стелі та підлозі живого місця від тарганів нема: студенти зняли на відео кімнати в гуртожитку Львівської Політехніки (відео)

Студенти Львівської Політехніки зняли на відео кімнати гуртожитку N3, на якому видно, що на стелі та підлозі приміщення неймовірна кількість тарганів.

Відео опублікувала у Facebook користувачка Галина Хом‘як, яка зазначила, що у такій кімнаті запропонували поселитися знайомим її доньки.

Також користувачка опублікувала фото брудного унітаза, пробитих дверей, облізлих шпалер, прогнилих стін у гуртожитку.

Користувачів обурив стан приміщення, вони вибухнули гнівом у коментарях, назвавши стан гуртожитку «дном» та «ганьбою».

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!