Львівський вчитель кунг-фу побив водія маршрутки та розбив вікно автобуса

Вадим Кравчук примирився з потерпілим і суд закрив проти нього справу.

Вчитель львівської школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» Вадим Кравчук під час конфлікту побив водія маршрутки та розбив вікно автобуса марки «Електрон». Справу розглянув Галицький райсуд Львова, який звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності через примирення обвинуваченого з потерпілим, повідомляє Zahid.net

Як вказано у судовій ухвалі, випадок трапився ще наприкінці січня 2023 року на зупинці громадського транспорту на вул. Старій, що поруч із ринком «Добробут». 41-річний Вадим Кравчук почав конфлікт із водієм автобуса «Електрон», що курсує за маршрутом №46, чоловік обурювався через затримку висадки пасажирів. Після словесної суперечки чоловік вийшов з маршрутки та кулаками розбив вікно з водійської сторони автобуса. Після цього водій вийшов з маршрутки, а Вадим Кравчук почав наносити йому удари по голові, завдавши легких тілесних ушкоджень.

У матеріалах справи вказано, що обвинувачений працює вчителем у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан». Торік школа «Будокан», вітаючи Вадима Кравчука з днем народження, повідомляла, що він викладає кунг-фу.

У суді Вадим Кравчук визнав свою провину та підтвердив обставини справи.

Правоохоронці порушили кримінальне провадження проти Вадима Кравчука за фактом хуліганства. Наприкінці березня 2023 року Галицький районний суд Львова закрив справу та звільнив Вадима Кравчука від кримінальної відповідальності через примирення обвинуваченого з потерпілим.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини