“Батько-пенсіонер подарував”: у посадовця митниці виявили 150 тисяч доларів дивного походження

НАЗК виявило, що заступник голови Державної митної служби отримав від батька-пенсіонера грошовий “подарунок” у розмірі 150 тисяч доларів. Йдеться про Руслана Черкасського. Цю справу розслідуватимуть в САП.

Про це пише 24 канал, посилаючись на НАЗК

У п’ятницю, 17 березня, Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що провело моніторинг способу життя високопосадовця митниці Руслана Черкасського. У підсумку стало відомо, що чиновник володіє активами сумнівного походження на суму в близько 150 тисяч доларів (4 мільйони гривень на момент отримання).

“Подарунок від батька-пенсіонера”

Важливо, що з цим фактом – ймовірно, незаконного збагачення – уже ознайомлюються в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

Посадовець 13 червня 2020 року подав до реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, де поінформував, що отримав 11 червня від свого батька подарунок у грошовій формі на суму понад 3 мільйони 995 гривень, – йдеться у повідомлення НАЗК.

Разом з тим в повідомленні наведені пояснення чиновника, що, мовляв, “дар від батька” він оформив нотаріально – себто є договір дарування йому 150 тисяч доларів. І щонайголовніше, про це йдеться в декларації за 2020 рік.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини