Частину героїчних захисників Маріуполя, зокрема, і “Азовсталі”, вдалося звільнити з російського полону 22 вересня.
Один із звільнених українських воїнів, який після звільнення з російського полону перебуває в лікарні, освідчився своїй дівчині просто в лікарняній палаті на третій день після обміну, передає ТСН.
Чутливим відео тепер майбутня наречена поділилася в соцмережі.
На кадрах видно, як дівчина сидить на лікарняному ліжку у палаті, а коханий-захисник робить їй пропозицію зі словами: “… війну, Золочів. Не знаю, що було складніше. Вийдеш за мене?”.
Воїн під час останніх слів став на одне коліно і подарував коханій каблучку. Дівчина відповіла “так”. За кадром чутно оплески та слова: “Он квіточки подаруй”.
Сама ж наречена днями зробила чутливий пост, у якому написала, що коханий стримав слово і повернувся живим. Утім, вона наголосила, що під час обміну було повернуто не всіх захисників і кожен з них повинен бути звільнений.
“Моя душа, він обіцяв повернутись і він повернувся! Але, дуже багато наших захисників все ще в полоні! Ми не маємо права мовчати! Повинен повернутись кожен!”, – йдеться в її публікації.
А коментуючи щасливу подію, дівчина написала: “Тепер офіційно, а не в повідомленні в телеграм, поки він боронить Маріуполь”.
Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Посмотреть эту публикацию в Instagram
