“Не звикла допомагати на публіку, ще важче просити про допомогу”: Ротару розповіла, де зараз перебуває, і показала свої нові фото

Українська співачка Софія Ротару 7 серпня опублікувала в Instagram фото, на якому її знято у Маршинцях Чернівецької області. Артистка присвятила пост своєму 75-річчю.

“Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до своєї землі, відчувати зв’язок із тими, хто дав тобі життя, виховав і підтримував у твоїх починаннях”, – написала вона, передає інтернет-видання Гордон.

Співачка зазначила, що вирішила опублікувати свій перший за останній час пост не лише у зв’язку зі своїм 75-річчям, а й для того, щоб закликати підписників підтримати благодійний проєкт, який допомагає дружинам та дітям військовослужбовців.

“Трохи незвична для мене роль, не звикла допомагати на публіку, ще складніше мені просити про допомогу. Але хочу звернутися з проханням підтримати тих, кому зараз важко, хто дійсно потребує нашої допомоги. Зробімо разом цю добру справу, – додала Ротару. – Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб за кілька тижнів після мого дня народження ми святкували День Незалежності України. Щоб якнайшвидше, замість повітряних тривог, у кожному будинку, у кожній сім’ї, у кожному місті нашої прекрасної України”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от София Ротару / Sofia Rotaru (@sofiarotaru.official)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от София Ротару / Sofia Rotaru (@sofiarotaru.official)

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини