Батьки сопілкаря Kalush Orchestra радіють перемозі одного сина на Євробаченні, на іншого – чекають із перемогою з війни

Вони не такі відомі, як пані Стефанія, але минулої ночі хвилювалися не менше, ніж вона.

Мами іще трьох учасників гурту Kalush Orchestra з Волині – Ігоря Діденчука, Віталія Дужика та Тимофія Музичука, плакали із сім’ями під час перемоги гурту на Євробаченні, йдеться в ТСН.

Перед виступом сина пані Світлана намагається заспокоїти себе співом. Жінка переживає одразу за двох своїх синів – Тимофія, який співає за Україну, і за молодшого Назара, який зараз її боронить.

«Молю Бога, щоб скоріше закінчилася ця війна», – каже Світлана.

Жінка – викладачка гри на бандурі. Саме вона і прищепила старшому сину любов до музики. У музичну школу Тимофій їздив за шість кілометрів від їхнього села, вчився грати одразу на кількох інструментах.

«Він пішов на баян, а через деякий час ще на сопілочку, я його скрізь за собою, так як мама-музикант», – каже Світлана Музичук.

Повірити в те, що за Тимофієм ці слова зараз наспівує весь світ – батьки й досі не можуть.

«В мене тут шось вистрибує, гордість розпирає», – кажуть батьки.

Загорнувшись у прапори, у телевізорі намагаються спіймати погляд сина. Сльози на очах з’являться не лише у матері, але й у батька.

Аби бодай якось підтримати Тимофія – мати співає разом з ним. Її серце, каже жінка, зараз там, у Турині. А за секунду завмирає: чує останні слова, сказані солістом гурту – Олегом Псюком – після виступу із закликом врятувати людей із Азовсталі.

Вона не може дочекатися, коли ведучі оголосять результати голосування глядачів. На останній цифрах серце ледь не вистрибує.

За хлопців вболіває і родина іншого учасника – Віталія Дужика. Після оголошення результатів конкурсу, батьки не стримують емоцій.

І хоча вже глибока ніч телефон пані Світлани не замовкає ні на хвилину. Але ж вона чекає на головний дзвінок – від сина. І поки він ще на сцені не втримується, пише йому повідомлення. Жінка впевнена, після сьогоднішньої перемоги мусить бути інша – головна – на полі бою.

«Україна переможе», – каже жінка, бо цього чекає найбільше за усе.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини