“Він же не вийшов із прапором Росії”: відомий український боксер заступився за Ломаченка (відео)

Олександр Гвоздик назвав вчинок Василя його “особистою справою”.

Колишній чемпіон світу в напівважкої вазі за версією WBC Олександр Гвоздик прокоментував скандальний вчинок свого співвітчизника та близького друга Василя Ломаченка відсвяткувати в ринзі перемогу над ганцем Річардом Коммі з прапором рідного міста – Білгород-Дністровського, а не України, передає ТСН.

В інтерв’ю YouTube-каналу Usachev TV Гвоздик заступився за Ломаченка та заявив, що Василь має право сам вирішувати, з чим йому виходити на ринг.

“Жванецький добре сказав: “Патріотизм – це чітке, усвідомлене розуміння, чому ми повинні жити гірше за інших”. Це його бажання – з чим хоче, з тим і вийшов. Міг би винести портрет своєї дружини. Яка різниця, з чим він вийшов? А Білгород-Дністровський – це не Україна?

Захотілося йому так вийти. Я в цьому плані хейтерів не підтримую. А, може, він захотів би вийти з прапором “Мерседеса”, бо йому дуже подобається. Це його особиста справа. Це не каже, що Василь не підтримує своєї країни.

Він же не вийшов із прапором Росії, наприклад. Це було б інше питання. Для України це зараз болюча тема. Він не вийшов зі свacтикoю, черепом та кістками. Вийшла людина із прапором свого міста, яке є частиною України. В чому проблема? Душа в нього так хоче”, – сказав Гвоздик.

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини