“Зараз у співачки Руслани кепські справи з грошима”: Соколова звинуватила Руслану в участі у злочинному угрупованні

Журналістка Яніна Соколова звинуватила співачку Руслану в обкраданні українських артистів. Вона назвала переможницю “Євробачення” учасницею “схем” в складі злочинного угруповання.

Про це Соколова написала у своєму Facebook, повідомляє Про Львів.

“Ніколи не думала що таке скажу.
Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархом.
Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів.
Тиждень Руслана активно ходила по українських каналах Руслана патріотично, це вона вміє, брехала.
Спостерігати на що ладна людина заради грошей кумедно, але сумно.
Блін, це ж Руслана. Мить весни, дикі гуси і танці. Як так?…
Чому Руслана це робить.
Мета її спічів – не допустити ухвалення закону #5572, який перекриє кисень злочинному схематозу роялті. Якшо закон ухвалять, то кожен музикант буде отримувати стільки роялті за власні пісні скільки заробив. Написав 10 хітів на місяць, які розривають радіо і ресторани, отримуєш відповідно. Не написав нічого путнього за останні десять років як Руслана, отримуєш менші гроші за старі хіти.
Все чесно. А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно.
На фото нижче – патрон Руслани.
Олександр Нікін. Минулого місяця його затримали на хабарі у готелі Київ біля верховної ради. Намагався дати хабар у 100 тис $ депутату від слуг Санченку, щоб закон #5572 не був ухвалений. Не вийшло.
Докладніше про це тут
https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/30/7312246/
Другого пана біля Руслани звуть Олег Долинський. Він бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав.
Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування. Їхня праця за останні десять років викладена тут. Схеми вражають…
https://ruslana-nikin.tilda.ws/
Для чого я пишу цей текст.
Тема складна і розібратися реально важко.
Не тільки мені, але і народним депутатам, яким окрім грошей надсилають якісь проплачені статті з ресурсів помийок і смс від імені Руслани і її чоловіка з метою допомогти.
Я закликаю народних депутатів завтра на засіданні ВР ухвалити законопроєкт #5572.
Він прикриє лавочку не тільки Нікіну і Долинському, але і всім, хто коли небудь крав з кишень українського музиканта.
Це наше. Наша українська музика.
Я хочу, щоб розвивалася українська культура, а не автопарк горе крадіїв… на чолі зі співачкою,за яку мені, її прихильниці дуже соромно…”

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини