“Є підозра на психічне захворювання”: Степанов про скандальну заяву Арестовича (відео)

Колишній міністр охорони здоров’я та ексгубернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що інтерв’ю 2017 року Олексія Арестовича змушує сумніватися в його психічному здоров’ї. Зокрема, мова йде про скандальний епізод, де тодішній блогер і колумніст, а на сьогодні радник глави Офісу президента і спікер Тристоронньої контактної групи заявив, що АТО – це всього лише курорт для хлопчиків.

Свою думку Степанов опублікував на своїй сторінці в Facebook. При цьому він дав Арестовичу оцінку не тільки з погляду медицини, а й політики, передає Обозреватель.

“З медичного погляду в цієї особи є підозра на психічне захворювання. З політичної – цей суб’єкт не має ніякого морального права бути спікером ТКГ”, – вказав Степанов.

Він додав, що за сім років російсько-української війни загинуло понад 15 000 захисників нашої країни, а такі представники в дипломатичних делегаціях тільки ганьблять їхню пам’ять.

“Цікаво, якими ще перлами має ще шокувати нас це чудо, щоб наша влада усвідомила токсичність цього шкідника?”, – звернувся ексглава МОЗ з риторичним питанням до своїх підписників.

Нагадаємо, що в горезвісному інтерв’ю Арестович заявив, що в АТО бійці буквально кайфують від того, що відбувається, почуваються вільними чоловіками, які смажать м’ясо, стріляють у супротивників і не повинні займатися домашньою “битовухою”.